تعمیر کاتالیزور لاماری ایما

تعمیر کاتالیزور لاماری ایما

 

در این مقاله قرار است از تعمیر کاتالیزور لاماری ایما بگوییم برای شما دوست داران خودرو پس تا انتهای مقاله همراه ما باشید مبدل کاتالیزوری
در حالی که بدون شک اختراع خودرو دنیا را به مکانی راحت‌تر تبدیل کرد، اما آن را به مکانی آلوده‌تر نیز تبدیل کرد. هنگامی که آنها کار می کنند، اتومبیل ها آلودگی هایی را بیرون می ریزند که می تواند ساختمان ها را سیاه کند و کیفیت هوا را پایین بیاورد. مهم نیست که خودروها چقدر راحت باشند، این آلودگی به محیط زیست آسیب می رساند و کیفیت زندگی افرادی را که در مناطق اصلی مترو با ماشین های زیاد در خیابان زندگی می کنند، کاهش می دهد. در اینجا همه چیزهایی که باید در مورد این ابزارهای مفید بدانید، و نحوه انجام کارشان آمده است.

 

 

چرا داشتن مبدل کاتالیزوری در موتور بسیار مهم است؟

تعمیر کاتالیزور لاماری ایما

تعمیر کاتالیزور لاماری ایما و هر خودروی دیگری مهم و اساسی استدر اینجا یک تفکیک وجود دارد موتورهای خودرو با گازوئیل یا بنزین کار می کنند که هر دو از نفت ساخته شده اند. نفت نیز به نوبه خود از هیدروکربن ها تشکیل شده است. وقتی سوخت هیدروکربنی با اکسیژن هوا می سوزد، مقدار زیادی انرژی آزاد می کند. از آنجایی که بنزین حاوی حدود 150 ماده شیمیایی مختلف (از جمله مواد افزودنی) است، چیزی فراتر از انرژی تولید می‌کند، هرچند: آلودگی تولید می‌کند. آلودگی ایجاد شده در اثر سوختن بنزین باعث ایجاد مونوکسید کربن، VOCs و اکسیدهای نیتروژن می شود که با هم ترکیب می شوند و دود و مه ایجاد می کنند. این به نوبه خود به محیط زیست آسیب می رساند و به کیفیت زندگی افرادی که در مناطق پرجمعیت زندگی می کنند آسیب می رساند.

 

 

 

 

دانستنی مفید: تعمیر کاتالیزور بسترن B30

 

 

 

مبدل کاتالیزوری چیست؟

تعمیر کاتالیزور لاماری ایما

تعمیر کاتالیزور لاماری ایما در حالی که گازهای آلاینده از مولکول های مضر تشکیل شده اند، این مولکول ها از اتم ها تشکیل شده اند. به همین دلیل، بهترین راه برای تجزیه گازها، شکافتن ذرات پس از خروج از موتور اما قبل از ورود به هوا است. این کاری است که یک مبدل کاتالیزوری انجام می دهد.
اگرچه ممکن است این فرآیند پیچیده به نظر برسد، اما بسیار ساده است. کاتالیزورها مواد شیمیایی هستند که واکنش های شیمیایی را بدون تغییر در فرآیند کلی سرعت می بخشند. در همین حال، مبدل کاتالیزوری یک ابزار فلزی است که در قسمت زیرین ماشین پیچ شده است. از یک لوله ورودی و خروجی تشکیل شده است. لوله ورودی بخارهای داغ را از موتور بیرون می کشد، در حالی که لوله خروجی بخارات را بیرون می راند. همانطور که گازهای موتور بر روی کاتالیزور منفجر می شود، یک سری واکنش های شیمیایی ایجاد می کند که برای تغییر گازها و تبدیل آنها به گازهایی طراحی شده است که به محیط زیست آسیبی نمی رساند و شما برای این موضوع مهم حتما باید تعمیر کاتالیزور لاماری ایما را انجام دهید.
در حالی که مبدل‌های کاتالیزوری آلودگی هوا را از بین نمی‌برند، می‌توانند در کاهش آنی و موضعی آلودگی هوا، از جمله آلودگی جاده‌ها مؤثر باشند. مبدل‌های کاتالیزوری همچنین زمانی که گرم هستند بهترین عملکرد را دارند، که حدود 10 تا 15 دقیقه رانندگی یا بی‌حرکتی طول می‌کشد. این بدان معناست که ممکن است خودروی شما در چند دقیقه اول سفر همچنان آلاینده های خود را کاهش دهد.

 

برای مبدل های کاتالیزوری در حالی که مبدل های کاتالیزوری در کاهش انتشار گازهای گلخانه ای 100٪ موثر نیستند، آنها یک گام اساسی در مسیر کاهش آلودگی خودروها هستند. متأسفانه، آنها فقط زمانی خوب کار می کنند که خراب نباشند. اگر برای صدا خفه کن یا سیستم اگزوز خود نیاز به سرویس دارید،و یا به تعمیر کاتالیزور لاماری ایما نیاز دارید با تیم ما در سورنا کاتالیست تماس بگیرید. ما طیف گسترده ای از خدمات تعمیر و تعویض و شستشوی کاتالیزور خودرو را ارائه می دهیم تا شما در جاده ایمن و سالم به راه ادامه دهید.

 

 

سورنا کاتالیست

09127444604

0 پاسخ

دیدگاه خود را ثبت کنید

تمایل دارید در گفتگو شرکت کنید؟
نظری بدهید!

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *