خرید کاتالیزور تویوتا پریوس

خرید کاتالیزور تویوتا پریوس

خرید کاتالیزور تویوتا پریوس، مبدل کاتالیزوری یا مبدل ها، همانطور که برخی از وسایل نقلیه ممکن است بیش از یک داشته باشند در زیر خودرو بین موتور و صدا خفه کن، معمولاً در زیر صندلی های جلو یا جای پا قرار می گیرد. این باعث می شود در صورت رانندگی از روی حاشیه یا آوار جاده، آسیب پذیر باشد.

که می تواند به صدا خفه کن یا لوله اگزوز نیز آسیب برساند. با این حال، آسیب ممکن است تنها زمانی دیده شود که خودرو در بالابر باشد، مانند تعویض روغن علاوه بر این، سپر حرارتی ورق فلزی که مبدل را در بر می گیرد، می تواند شل شود و زنگ بزند، اما این واقعاً مشکلی برای خود مبدل نیست.

خرد کردن مبدل کاتالیزوری به آن آسیب می رساند، اما حتی له کردن صدا خفه کن یا لوله اگزوز می تواند باعث آسیب غیرمستقیم مبدل شود، زیرا فشار برگشتی اگزوز را افزایش می دهد و دمای داخل مبدل را افزایش می دهد.

 

 

چگونه یک مبدل کاتالیزوری آسیب می بیند؟

خرید کاتالیزور تویوتا پریوس
خرید کاتالیزور تویوتا پریوس، راه های زیادی وجود دارد که در آن مبدل کاتالیزوری می تواند آسیب ببیند. ساییدگی و پارگی طبیعی یک دلیل رایج است. مانند تمام قطعات خودرو، مبدل کاتالیزوری برای همیشه دوام نمی آورد. بسیاری از آنها تا 10 سال عمر می کنند قبل از اینکه نشانه هایی از تخریب را نشان دهند.

با این حال، قبل از اینکه حتی 50000 مایل رانده باشید، می تواند به خوبی آسیب ببیند. زباله های جاده، برخورد، سایر قطعات آسیب دیده همگی می توانند بر مبدل کاتالیزوری تأثیر بگذارند.

اگر شمع ها یا سوپاپ های موتور آسیب ببینند، سوخت می تواند وارد مبدل کاتالیزوری شود و در هنگام سوختن باعث آسیب شود. همین امر می تواند در مورد پیستون های فرسوده یا شمع های برق ضعیف رخ دهد. نشت روغن یا مایع خنک کننده از واشر سر شکسته می تواند روی مبدل کاتالیزوری چکه کند و آن را فرسوده کند.

رانندگی از روی دست اندازها، چاله ها یا حاشیه های بزرگ می تواند باعث آسیب فیزیکی به مبدل شود. اگر فرورفتگی ها به اندازه کافی شدید باشند، می توانند بر مواد شیمیایی ظریف داخل اثر بگذارند و واکنش ها را به خطر بیندازند. در نهایت، این منجر به بلوک هایی در مبدل می شود.

 

 

مطالعه آزاد: خرید کاتالیزور xb1

 

آیا مبدل کاتالیزوری برای خودرو لازم است؟

خرید کاتالیزور تویوتا پریوس
خرید کاتالیزور تویوتا پریوس، مبدل کاتالیزوری برای عملکرد خودرو کاملاً ضروری نیست. با این حال، عملکرد و کارایی ماشین شما را افزایش می دهد. به این دلیل که گازهای تولید شده توسط موتور شما نه تنها برای زندگی انسان و محیط زیست مضر است. آنها می توانند به مرور زمان به موتور شما آسیب برسانند.

بدون اینکه مبدل کاتالیزوری گازهای داغ موتور را جذب کند، گرما می تواند شروع به آسیب رساندن به اجزای موتور کند و باعث گرم شدن بیش از حد، شلیک نادرست، تاخیر و در نهایت خرابی شود.

 

تعمیر مبدل کاتالیزوری چقدر هزینه دارد؟

خرید کاتالیزور تویوتا پریوس

خرید کاتالیزور تویوتا پریوس، هنگامی که یک مبدل کاتالیزوری آسیب دیده دارید، دو راه دارید: تعمیر یا تعویض آن. در برخی موارد، تنها گزینه شما تعویض آن

خواهد بود. این می تواند به این دلیل باشد که مبدل فرسوده شده است یا غیرقابل تعمیر آسیب دیده است. برای خرید کاتالیزور اورجینال می توانید به سورنا کاتالیست مراجعه کنید که سال ها تجربه درخشان در زمینه کاتالیزور خودرو دارد.

 

 

چه مدت می توانید با یک مبدل کاتالیزوری بد رانندگی کنید؟

شما می توانید ماشین خود را با یک مبدل نیمه متصل به طور نامحدود رانندگی کنید. اما ما این را توصیه نمی کنیم زیرا بر عملکرد خودروی شما تأثیر می گذارد و احتمالاً باعث ایجاد مشکلاتی در ساخت می شود (علاوه بر خروج گاز اگزوز فرآوری نشده از لوله اگزوز شما).

 

 

سورنا کاتالیست مرکز تخصصی کاتالیزور

برقراری ارتباط:

09127744604

0 پاسخ

دیدگاه خود را ثبت کنید

تمایل دارید در گفتگو شرکت کنید؟
نظری بدهید!

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *